Аксесуари

Аксесуари


МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ДІАМЕНТ

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ДІАМЕНТ

Металлочерепица Diament разработана по немецкой технологии с использованием цинка что впервую очеред..

  0 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Порахуємо як треба
Та доставимо у срок
Ейпекс завжди
Попереду на крок


    Низ листа металочерепиці прикріплюється саморізами в «підошві» хвилі через хвилю. Наступні ряди саморізів вкручуються в шахматному порядку через одну хвилю. Збоку нахлест листів металочерепиці скріплюється саморізами по гребені кожної хвилі. Профнастил кріпиться саморізами в місці прилягання трапеції до обрешітки. До верхньої та нижньої дошок обрешітки - в кожну трапецію, до проміжних - через трапецію. По поздовжньому стику крок кріплення профнастилу не повинен перевищувати 500 мм. Кількість саморізів 6-8 шт. на кв.м.

Монтаж добірних елементів покрівлі (аксесуарів)

Торцеві планки

На торці даху встановлюють планки торцеві. Їх закріплюють через 500-600 мм самонарізами довжиною 28 мм (збоку) і 80 мм (вгорі). Нахлест між планками - 50 мм, при необхідності планки підрізають.

Конькові планки

Планки конька бувають плоскі або круглі. Монтаж планки конька круглого починається з кріплення самонарізами або заклепками до її торця конусної (для шатрового даху) або плоскої заглушки. Для планки конька плоского заглушок не потрібно. На коньок накладають фігурний ущільнювач з вентиляційними отворами, на який монтують планку конька плоского або круглого і закріпляють самонарізами через одну хвилю металочерепиці. При монтажі планок конька робиться нахлест 100 мм.

Жолоб

У місці стикування внутрішнього скату до суцільної обрешітки кріплять саморізами планку жолоба нижнього. При стикуванні планок роблять нахлест близько 100-150 мм (в залежності від кута нахилу даху). Потім, попередньо розмічені і підрізані, укладають листи металочерепиці або профнастилу. Зверху на стик листів, який рідко виглядає красиво, монтують декоративний елемент - планку жолоба верхнього.

Увага! Місця стиків - традиційно найбільш слабкі місця даху і до їх монтажу треба віднестись дуже уважно.

Карнизні планки

При монтажі водостічної системи вставте і закріпіть жолоб у тримачах. Прикріпіть до обрешітки планку карнизну: її нижній край повинен перекривати край жолоба. Підпокрівельну гідроізоляційну плівку виведіть поверх останньої дошки обрешітки і планки карнизної, щоб конденсат стікав з плівки в жолоб.

Монтаж снігозатримувача

Снігозатримувач запобігає осипанню дрібної льодової та снігової крихти. Кріпиться планка снігозатримувача до покрівлі саморізами по вершині хвилі.

Снігозатримувач обов'язково необхідно встановлювати над мансардними вікнами і на багаторівневих дахах на кожному рівні. При довжині скату більше 8 метрів встановлюють додатковий снігозатримувач.

Торцева планка

Планка примикання

Конькова планка

Планка внутрішнього стику

Карнизна планка

Планка снігозатримувач

Довжина планки L=2 м