Профнастил

Профнастил

У даній категорії немає товарів.

Порахуємо як треба
Та доставимо у срок
Ейпекс завжди
Попереду на крок

Профнастил завойовує ринок покрівельних матеріалів як альтернатива металочерепиці. Основною перевагою профнастилу в Івано-Франкывську є економічна доцільність – у порівнянні з металочерепицею загальна площа покрівельного матеріалу буде значно меншою. Унікальна форма такого покриття дозволяє значно зменшити відсоток технічного відходу під час монтажу. Також перевагою можна вважати легкість в підготовчих роботах та безпосередньо під час монтажу.

Широкий асортимент профілів у будівництві робить можливим будь-які індивідуальні архітектурні рішення, використовується для облицювання стін і дахів різних типів складності. Профнастил від виробника в Івано-Франківську досить вигідний економічно, оскільки не потребує особливого догляду і може служити багато років, при цьому якість матеріалу залишається незмінною. Крім того, з його допомогою легко вирішується надзвичайно актуальне сьогодні питання енерго- і теплозбереження.

Де використовується профнастил в Івано-Франківську


Активно використовуються профільовані настили не тільки в житловому, але й в промисловому будівництві, як при зведенні нових приміщень, так і при реконструкції старих. Вони незамінні при зведенні виробничих цехів та складів на підприємствах. Профнастил – це гідна заміна дорогих матеріалів для перекриття даху великих розмірів.

Профнастили для стін, паркану, огорожі та даху в Івано-Франківську являють собою покрівельні листи трапецієподібної форми з різною глибиною прогину хвилі.

Структура покриття стального листа для виготовлення металочерепиці:

 1. лакофарбне покриття;
 2. грунтовий шар;
 3. пасивуючий шар (служить для запобігання злущування фарби під час згинання);
 4. шар цинку;
 5. сталь;
 6. шар цинку;
 7. пасивуючий шар;
 8. захисний шар.

Широкий асортимент, естетичний вигляд і кольорова гама дають можливість підібрати найбільш оптимальний варіант для кожного конкретного проекту. Купити профнастил в Івано-Франківську можна у нас!

Консультації за телефонами: +38 0342 50-88-88, +38 099 25-27-780, +38 066 72-76-177, +38 098 96-56-834

Широкий вибір профілів для стін і дахів створює великі можливості для індивідуального архітектурного рішення, саме таку функцію виконує профнастил в Івано-Франківську.

Цей будматеріал не потребує особливого догляду, економічно вигідний.

Профільовані настили (він же профнастил) використовуються в якості зовнішньої обшивки при утепленні фасадів, що є важливим при нинішній проблемі енергозбереження, також при облицюванні стін різних типів складності та при виконанні процесу покриття дахів. Останнім часом профільовані настили набули широкого використання в промисловості, а саме – при зведенні нових будівель та реконструкції старих. Вони є оптимальним рішенням для тих, хто не бажає або не може використати для перекриття даху дорогі матеріали. Профільовані настили слугуватимуть гідною заміною, при цьому якісні показники покрівлі залишатимуться незмінними. Профільовані настили являють собою покрівельні листи трапецієвидної форми з різною глибиною прогину хвилі.

Профнастил від виробника в Івано-Франківську: для стін, даху, огорожі та паркану


Широкий асортимент, естетичний вигляд та кольорова гама профнастила від виробника в Івано-Франківську для стін, даху, огорожі та паркану дає можливість для втілення архітектурних задумів, як для індивідуальних забудовників, так і для гігантів вітчизняної промислової індустрії.

Другие статьи...

 • Т57
 • T45
 • Т-8
 • T35
 • T18 PLUS
 • Профнастил T18
 • T18 EKO
 • Профнастил T14
 • T14 EKO
 • Профнастил T12 PLUS
 • T12 EKO
 • T7