Качественный пиломатериал купить в Москве мебельный щит цена от производизводителя. Компания занимаеться продажей доски сосны и лиственных пород на рынке в Москве.
APEX
Фотогалерея
Державні об`єкти
Вхід на сайт

Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)           
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУСЬКЕ ШОСЕ, 2а, ТЕЛ. 0342-50-88-88
Зворотній дзвінок
 

bullet металочерепиця

bullet профнастил

bullet натуральна черепиця

bullet бітумна черепиця

bullet мансардні вікна

bullet водостічні системи

bullet покрівельні плівки

bullet теплозвукоізоляція

bullet аксесуари

bullet штакетник

bullet софіти

bullet вся продукція

 

Низ листа металочерепиці прикріплюється саморізами в «підошві» хвилі через хвилю. Наступні ряди саморізів вкручуються в шахматному порядку через одну хвилю. Збоку нахлест листів металочерепиці скріплюється саморізами по гребені кожної хвилі. Профнастил кріпиться саморізами в місці прилягання трапеції до обрешітки. До верхньої та нижньої дошок обрешітки - в кожну трапецію, до проміжних - через трапецію. По поздовжньому стику крок кріплення профнастилу не повинен перевищувати 500 мм. Кількість саморізів 6-8 шт. на кв.м.


Монтаж добірних елементів покрівлі (аксесуарів)

Торцеві планки

На торці даху встановлюють планки торцеві. Їх закріплюють через 500-600 мм самонарізами довжиною 28 мм (збоку) і 80 мм (вгорі). Нахлест між планками - 50 мм, при необхідності планки підрізають.


Конькові планки

Планки конька бувають плоскі або круглі. Монтаж планки конька круглого починається з кріплення самонарізами або заклепками до її торця конусної (для шатрового даху) або плоскої заглушки. Для планки конька плоского заглушок не потрібно. На коньок накладають фігурний ущільнювач з вентиляційними отворами, на який монтують планку конька плоского або круглого і закріпляють самонарізами через одну хвилю металочерепиці. При монтажі планок конька робиться нахлест 100 мм.


Жолоб

У місці стикування внутрішнього скату до суцільної обрешітки кріплять саморізами планку жолоба нижнього. При стикуванні планок роблять нахлест близько 100-150 мм (в залежності від кута нахилу даху). Потім, попередньо розмічені і підрізані, укладають листи металочерепиці або профнастилу. Зверху на стик листів, який рідко виглядає красиво, монтують декоративний елемент - планку жолоба верхнього.


Увага! Місця стиків - традиційно найбільш слабкі місця даху і до їх монтажу треба віднестись дуже уважно.


Карнизні планки

При монтажі водостічної системи вставте і закріпіть жолоб у тримачах. Прикріпіть до обрешітки планку карнизну: її нижній край повинен перекривати край жолоба. Підпокрівельну гідроізоляційну плівку виведіть поверх останньої дошки обрешітки і планки карнизної, щоб конденсат стікав з плівки в жолоб.


Монтаж снігозатримувача

Снігозатримувач запобігає осипанню дрібної льодової та снігової крихти. Кріпиться планка снігозатримувача до покрівлі саморізами по вершині хвилі.

Снігозатримувач обов'язково необхідно встановлювати над мансардними вікнами і на багаторівневих дахах на кожному рівні. При довжині скату більше 8 метрів встановлюють додатковий снігозатримувач.


Торцева планка
планка

Планка примикання
планка

Конькова планка
планка

Планка внутрішнього стику
планка

Карнизна планка
планка

Планка снігозатримувач
планка

Довжина планки L=2 м

 
   
© Все права сохранены 2010 - 2017 Ейпекс Сайт створено в ВСТ