Качественный пиломатериал купить в Москве мебельный щит цена от производизводителя. Компания занимаеться продажей доски сосны и лиственных пород на рынке в Москве.
APEX
Фотогалерея
Приватна забудова
Вхід на сайт

Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)           
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУСЬКЕ ШОСЕ, 2а, ТЕЛ. 0342-50-88-88
Зворотній дзвінок
 

bullet металочерепиця

bullet профнастил

bullet натуральна черепиця

bullet бітумна черепиця

bullet мансардні вікна

bullet водостічні системи

bullet покрівельні плівки

bullet теплозвукоізоляція

bullet аксесуари

bullet штакетник

bullet софіти

bullet вся продукція

 

Бітумна черепиця

Вибір матеріалу для зведення даху - відповідальне і досить складне заняття. Адже сьогодні на ринку будівельних покрівельних матеріалів представлена велика кількість варіантів, і визначитися, який з них якнайкращий не так просто. Проте, є серед різних пропозицій покрівельний матеріал, який по своїх експлуатаційних характеристиках може бути названий одним з кращих, а в деяких ситуаціях стає просто незамінним - це гнучка бітумна черепиця в Івано-Франківську.

ЩО ТАКЕ ГНУЧКА ЧЕРЕПИЦЯ?

Гнучка черепиця (ще її називають м'яка крівля або бітумна черепиця) є бітумною плиткою у формі класичної черепиці або різних геометричних фігур (шестигранник, прямокутник та інші). Гнучка черепиця проводиться на основі склотканини, просоченою бітумом. Ця основа є армуючим шаром, який скріплює два шари бітумної маси. Плитка зверху покрита спеціальним забарвленим гранулятом, який додає їй додаткову міцність і запобігає вигоранню під впливом ультрафіолету. Нижня частина гнучкої черепиці покрита шаром кремнієвого піску і резинобітума, що самоклеїться, забезпечує ще більшу герметизацію покриття. 

ПЕРЕВАГИ ГНУЧКОЇ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Переваги м'якої крівлі обумовлені її складом. Перш за все, через свою гнучкість, вона дозволяє без зусиль покрити покрівлю, практично будь-якої конфігурації. Особливо це актуально у випадку, якщо за проектом передбачений складний дах, з великою кількістю зламів і додаткових елементів, наприклад, куполу, башточки, мансардні вікна. Гнучка черепиця в Івано-Франківську також великою різноманітністю форм і забарвлень. 

Проте, крім естетичних характеристик, бітумна крівля - це ще і високі показники міцності і довговічності. М'яка черепиця безшумна, забезпечує додаткову герметичність конструкції і захищає підпокрівельний простір. Вона також стійка до дії навколишнього середовища і перепадів температур. Гнучка черепиця забезпечує економічну витрату матеріалу, особливо на складних крівлях. 

МОНТАЖ БІТУМНОЇ ГНУЧКОЇ ЧЕРЕПИЦІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Гнучка черепиця рекомендована для використання на скатній крівлі при ухилі даху від 11 до 90°. Її укладають на суцільний рівний настил, як який використовують спеціальну вологостійку фанеру або орієнтировано-стружкову плиту. До підстави гнучка черепиця кріпиться спеціальними покрівельними цвяхами. В деяких випадках використовується бітумна мастика. 

Не дивлячись на те, що гнучка черепиця відрізняється хорошою гідроізоляцій, використання підкладкового килима дозволить значно продовжити термін її служби. Проте, в різних діапазонах ухилу є свої особливості монтажу. Так, якщо ухил крівлі від 11 до 30 градусів, то підкладковий килим застосовують по всій поверхні дахи. А якщо більше 30 градусів, то додаткова гідроізоляція може бути зроблена тільки по периметру крівлі, а так само в таких складних місцях, таких, як ендові, периметр мансардних вікон, примикання до стін і труб.Інші матеріли…

Компанія «Ейпекс» пропонує на продаж такі види бітумної черепиці в Івано-Франківську:   
© Все права сохранены 2010 - 2017 Ейпекс Сайт створено в ВСТ