Качественный пиломатериал купить в Москве мебельный щит цена от производизводителя. Компания занимаеться продажей доски сосны и лиственных пород на рынке в Москве.
APEX
Фотогалерея
Багатоповерхова забудо...
Вхід на сайт

Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)           
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУСЬКЕ ШОСЕ, 2а, ТЕЛ. 0342-50-88-88
Зворотній дзвінок
 

bullet металочерепиця

bullet профнастил

bullet натуральна черепиця

bullet бітумна черепиця

bullet мансардні вікна

bullet водостічні системи

bullet покрівельні плівки

bullet теплозвукоізоляція

bullet аксесуари

bullet штакетник

bullet софіти

bullet вся продукція

 

Сходи на горище

Сходи на горище - невід'ємна складова архітектури внутрішнього простору сучасного будинку. Практично все горища і мансарди є сьогодні експлуатованими приміщеннями. Далеко не у всіх випадках для повідомлення з ними є можливість встановити стаціонарні сходи. Набагато раціональніше скористатися доладними конструкціями що отримали назву – дахові драбини. Перевага дахових драбин в Івано-Франківську полягає в їх кому компактності, функціональності простоті експлуатації і дешевізне. У складеному вигляді горищна сходи є блоком, який можна "зберігати в стелі ", економлячи при цьому простір в приміщенні. Сходи на горище в Івано-Франківську легко забирається в стелю в один прийом за допомогою спеціального стержня. Наявність утеплювача в кришці люка і контуруплотненія по її периметру виключають втрати тепла. За допомогою спеціального стержня і замку, вбудованого в люк, кришку люка можна лекго закрити, що забезпечить захист від несанкціонованого проникнення на горище.

Модельний ряд дахових драбин

Модельний ряд дахових драбин в Івано-Франківську представлений не лише доладними дерев'яними сходами, але і доладними металевими і стаціонарними дерев'яними сходами. Доладні сходи складаються з три, чотири і більш за секції, які в процесі розсовування або складання одна за одною накладаються один на одного у результаті виходить компактна конструкція. При ізготовленії доладних сходів застосовують такий дерев'яний матеріали, як сосна. У продажу можна зустріти ще і комбіновані сходи, в основі їх - металевий каркас, до якого прикріплені дерев'яні рівні. Доладні горищні сходи можна регулювати по висоті, до потрібного розміру. Є ще один тип - горищні сходи, що складаються як гармошка. Вони розраховані на висоту до трьох метрів. Сходи-гармошки виготовляються лише з металу (сталь, алюміній).


Для установки горищних сходів необхідно правильно визначити розміри отвору (це окантоване яким-небудь матеріалом прямокутний отвір в стельовому перекритті, так звана «коробка»). При покупці горищних сходів необхідно правильно визначити необхідну висоту горищних сходів: її розмір визначається від підлоги до стелі, а не від підлоги до підлоги, як у внутрішніх сходів.


Технічні особливості: Наявність утеплювача в кришці люка ( товщина 36мм) і контуруплотненія, дозволяє уникнути втрати тепла. Кришка люка є рамою з сосни, фанеровану з двох сторін ДВП білого або бежевого кольору. У горищних сходах передбачений оригінальний замок прихований в глибині лицьової поверхні люка і надійно фіксуючий кришку люка. Люк майже не помітний в стелі, його легко відкрити з допомогою спеціального стержня. Конструкція пружин дозволяє плавно відкривати кришку люка. З'єднання бічних елементів і рівнів сходів в кріплення гарантує надійність і міцність конструкції. Рівні мають протиковзкі виїмки забезпечуючий комфорт і безпека використання. Кутові петлі-шарніри і спеціальний трафарет, постовляємиє в комплекті зі сходами, дозволяють самостійно регулювати сходи до потрібного размера.Горищні сходи Oman

Польська компанія Oman , заснована в 1993 році, належить групі Європейських виробників доладних горищних сходів. Завод Oman має представництва в Германії і Чехії. Компанія OMAN задає нові стандарти на ринку, прагнучи до підвищення якості, інновацій і переваги. Сходи, що випускаються компанією OMAN , були високо оцінені клієнтами в Європі (Франції, Італії, Словенії, Австрії, Чеській Республіці, Німеччині).


 

Переваги доладних горищних сходів OMAN :

- Сходи Oman не займають простір кімнати. Щоб розкласти сходи, достатньо, доклавши мінімальні зусилля, потягнути за кільце замку;
- Зберегти тепло приміщення дозволяє додаткове ущільнення люка. Заповнений утеплювачем, люк сходів виготовлений з сосни і фанерований з двох сторін ДВП білого кольору;
- Безпеку сходів забезпечує унікальний механізм кріплення пружин в коробі;
- Екологічність – сходи Oman виготовлені з кращої, екологічно чистішої деревини і оброблені речовинами, що не містять важких металів;
- В лабораторних випробуваннях ступеня сходів Oman витримують навантаження в 260 кг;
- Захист від ковзання забезпечують спеціальні насічки, для збільшення міцності з'єднання ступеня сходів закріплені у формі « ласточкиного хвоста»;
- Велика на 10% робоча поверхня сходів робить її максимально зручною у використанні.

 

 

Oman Termo

Сходи Oman Termo – 3-х секційна, виконана з високоякісної сосни. Для збільшення міцності з'єднання ступеня сходів закріплені в «ластівчин хвіст». Люк фанерований з двох сторін, ДВП білого кольору, вільний простір заповнений утеплювачем. Металеві частини механізмів і кріплень покриті порошковою фарбою.
Широка лінійка типоразмеров : 110x60, 110x70, 120x60, 120x70, 130x60, 130x70.
Для зручності відкриття дерев'яний стрижень надається в комплекті.

Максимальна висота приміщення

280 см

Максимальне винесення сходів

135 см

Висота сходів в закритому положенні

57 см

Максимальне навантаження

150 кг

Кришка - панель типу " сэндвич "

26 мм

 

 

  

  

 

 Oman Termo Long

 

Сходи Oman Termo Long – 4-х секційна, виконана з високоякісної сосни. Проведена на базі сходів Oman Termo . Завдяки додаванню 4-ій секції збільшується висота приміщення – від 280см до 335 див.
Люк фанерований з двох сторін, ДВП білого кольору, вільний простір заповнений утеплювачем.
Габаритні розміри люка: 120x60, 120x70, 130x60, 130x70.

Максимальна висота приміщення

335 см

Максимальне винесення сходів

135 см

Висота сходів в закритому положенні

57 см

Максимальне навантаження

150 кг

Кришка - панель типу " сэндвич "

26 мм

 

Oman Sliding

Сходи Oman Sliding – двохсекційні, дерев'яні, висувні сходи з антиковзаючими насічками. Люк фанерований з двох сторін ДВП білого кольору, вільний простір заповнений утеплювачем. Металеві елементи покриті порошковою фарбою. Максимальне навантаження 150 кг При розкладанні сходів немає «вильоту» за межі короба. Вона зручна для експлуатації на великій висоті.
Широкий асортимент: 110x60, 110x70, 120x60, 120x70, 130x60, 130x70.

Максимальна висота приміщення

314 см

Максимальне винесення сходів

135 см

Висота сходів в закритому положенні

57 см

Максимальне навантаження

150 кг

Кришка - панель типу " сэндвич "

26 мм

 

Oman Stallux

Сходи Oman Stallux – комбінована 3-х секційна. Має ті, що металеві направляють, забарвлені порошковою фарбою в темно-коричневий колір, і дерев'яні ступені, виконані з сосни. Люк фанерований з двох сторін ДВП білого кольору, вільний простір заповнений утеплювачем. Металеві частини механізмів і кріплень покриті порошковою фарбою.
Габаритні розміри люка120x60 і 120x70.

Максимальна висота приміщення

280 см

Максимальне винесення сходів

135 см

Висота сходів в закритому положенні

57 см

Максимальне навантаження

150 кг

Кришка - панель типу " сэндвич "

26 мм

 

 

Oman Mini

Сходи Oman Mini – комбінована 4-х секційна. Має ті, що металеві направляють, забарвлені порошковою фарбою в темно-коричневий колір, і дерев'яні ступені, виконані з сосни. Люк фанерований з двох сторін ДВП білого кольору, вільний простір заповнений утеплювачем. Металеві частини механізмів і кріплень покриті порошковою фарбою.
Габаритні розміри люка 80x60, 80x70, 100x60, 100x70.

Максимальна висота приміщення

265 см

Максимальне винесення сходів

100 см

Висота сходів в закритому положенні

48 см

Максимальне навантаження

150 кг

Кришка - панель типу " сэндвич "

26 мм

Oman Nozycowe

 

Сходи Oman Nozycowe – виконана повністю з металу, сходи розтягуються як пружина, завдяки чому має менший люк. Навіть вже утеплені люки доладних трьохсекційних сходів за бажання можуть бути утеплені додатково. Всі кріпильні металеві елементи захищені порошковим забарвленням, що дозволить експлуатувати сходи в несприятливих умовах.

Максимальна висота приміщення

260- 290 см

Максимальне винесення сходів

145- 204 см

Радіус відкриття сходів

234 см

Висота сходів в закритому положенні

44 см

Максимальне навантаження

150 кг

Кришка - панель ДСП :

18 мм

 

Монтаж сходів на перекритті

Отвір в перекритті повинен бути таких розмірів, щоб коробка з вказаними на етикетці розмірами вільно в нім поміщалася. Отвір – прямокутне, з рівними діагоналями. Обов'язковою умовою монтажу є кріплення коробки тільки уздовж довгих сторін. Кількість саморезов (мінімум 70 мм) або цвяхів (мінімум 100 мм) повинна складати 3-4 шт. з кожного боку.
Більша кількість, а також кріплення до коротких сторін коробки може привести до її деформації.
Після монтажу сходів в перекритті регулюють її висоту. Укорочення сходів проводиться тільки при висоті приміщення менше 280 див.
Для відкриття сходів необхідно стрижнем (у комплекті) зачепити механізм замку на кришці люка і потягнути на себе до упору. Потім розкласти сходи. По розкладених сходах можна підніматися і спускатися, дотримуючись за тих, що направляють, завжди повертаючись обличчям до маршу сходів. В цілях довготривалої експлуатації сходів рекомендується лакувати всі дерев'яні елементи, а рухомі металеві частини необхідно змащувати не менше одного разу на рік.

 

Сертифікати:

 

 

 

 
   
© Все права сохранены 2010 - 2017 Ейпекс Сайт створено в ВСТ