Качественный пиломатериал купить в Москве мебельный щит цена от производизводителя. Компания занимаеться продажей доски сосны и лиственных пород на рынке в Москве.
APEX
Фотогалерея
Приватна забудова
Вхід на сайт

Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)           
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУСЬКЕ ШОСЕ, 2а, ТЕЛ. 0342-50-88-88
Зворотній дзвінок
 

bullet металочерепиця

bullet профнастил

bullet натуральна черепиця

bullet бітумна черепиця

bullet мансардні вікна

bullet водостічні системи

bullet покрівельні плівки

bullet теплозвукоізоляція

bullet аксесуари

bullet штакетник

bullet софіти

bullet вся продукція

 
FAKRO

Фірма Факро пропонує багато цікавих конструктивних рішень щодо дахових вікон, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші.

Дахові вікна ФАКРО дають змогу використати піддашшя для проживання, забезпечити потрібну кількість світла і повітря. Наша продукція використовується як у сучасній архітектурі, так і при реконструкції старих приміщень горищ.

На горищах, які досі не використовувались, Ви можете влаштувати кабінет, кімнату для відпочинку чи дитячу кімнату. Темні і захаращені горища - в минулому!

Поряд із стандартними пропозиціями ми виконуємо індивідуальні замовлення на вікна нетипових розмірів, форм та кольорів.

Процес виготовлення і контролю продукції відповідає європейським стандартам. Вікна ФАКРО отримали усі престижні сертифікати. Завдяки високим технічним параметрам, якості, та зручності в користуванні наші вікна знайшли тисячі покупців не лише в Європі, але й на інших континентах.

Дахові вікна ФАКРО - це продукція високої якості, яка виробляється з найкращої сировини за допомогою найновіших технологій, що гарантує міцність, безпеку і високі теплотехнічні параметри.

Міцність вікон досягається зокрема завдяки спеціально відібраній сосновій деревині найвищої якості, склеєній пошарово, просоченій антисептиком у вакуумній камері і двічі полакованій. Ззовні деревина обшита алюмінієвими профілями, покритими поліестером, стійким до дії атмосферних чинників та ультрафіолетових сонячних променів.

Використання енергозберігаючих склопакетів З R Осклопакету 0,91 М2/ºС Вт, заповнених інертним газом сприяє збереженню тепла в піддашші. Такі хороші параметри - це перш за все результат нанесення на внутрішній бік однієї з шиб склопакету шару срібла, який віддзеркалює тепловипромінювання. Це дозволяє зменшити витрати тепла в зимовий період і обмежити перегрівання приміщень влітку.

Безпеку гарантує гартоване скло з підвищеним рівнем міцності з без­терміновою гарантією від градобиття.

Приймаючи до уваги герметичність фурнітури отворів у сучасному будівництві, виникає проблема правильної вентиляції, що може спричиняти появу конденсату водяної пари в приміщенні. З метою обмеження цього явища в вікнах ФАКРО застосовують вентиляційну щілину, яка забезпечує постійний регульований доступ свіжого повітря при закритому вікні, завдяки чому можлива справна гравітаційна вентиляція в піддашші. Завдяки лабіринтоподібній формі вентиляційна щілина має чудові фільтраційні та звукоізоляційні властивості, а розміщення її в коробці вікна не зменшує ефективної поверхні засклення.

Ручка розміщена в нижній частині вікна, що забезпечує легкість у користуванні незалежно від висоти монтажу. Завдяки своїй конструкції ручка має три положення, що дозволяє залишити вікно привідчиненим.

Вікна ФАКРО є легкими в користуванні завдяки своїй функціональній фурнітурі. Завіси дають можливість залишити раму в привідкритому положенні або повернути раму на 180°, що забезпечує зручне миття зовнішньої шиби. Нахилену або обернену раму можна заблокувати завдяки фіксатору.

Монтажні кутники ФАКРО дають можливість монтувати вікно як на кроквах, так і на латах. Монтаж на латах простіший і швидший, особливо при малих розмірах вікон.

Універсальна система монтажу надає можливість вибору глибини монтажу вікна в площині даху з трьох можливих:

  • N (0),
  • V (-3 см),
  • J (-6 см).

Заглиблення вікна в площині даху на 3 см або б см покращує естетику даху, особливо при використанні плоского дахового покриття (руберойд, плоска бляха, бітумні ґонти).


Карнізні вікна FL


Оглядове - додаткове світло


Карнізне вікно FL - це вікно, яке монтується в вертикальній стіні і сполучене з даховим вікном. Карнізне вікно FL має обертовий відкривальний і невідкривальний варіанти двох типів - PLUS і LUX. Відкривальний варіант може бути обладнаний фіксатором, який запобігає повному відкриванню вікна.

Завдяки використанню карнізного вікна FL покращується освітлення приміщення і збільшується поле огляду через вікно.

Вікно обладнане термоізоляційним однокамерним склопакетом з Rо склопакета = 0,91м 2/ oС Вт. Зовнішня шиба виготовлена з гартованого скла.

У варіанті LUX внутрішня шиба ламінована - клас Р1.

Вікно з'єднане з даховим вікном за допомогою універсального карнізного коміра EU.

Вікно доповнює широка гама аксесуарів.


РОЗМІРИ ОБЕРТАЛЬНИХ ВІКОН


Вікно - вилаз термоізоляційний FW


Вікно - вилаз термоізоляційний


це вікно з відхильною рамою, в якому поєднані якості дахового вікна і дахового вилазу. Призначене для опалюваних житлових приміщень. Вікно відчиняється набік:

- Варіант направо (R), як на фотографії,

- Варіант наліво (L).

Великий розмір вікна - вилазу дозволяє легко і безпечно вийти на дах.

Виготовляються два типи вікна - вилазу:

- Плюс(РМ/Р-R, FWP-L),

- Люкс(РМ/L-R, FWL-L).

Вікно - вилаз обладнане однокамерним склопакетом з коефіцієнтом Rо=0,91м 2/°С Вт. Зовнішнє скло склопакета гартоване,
внутрішнє скло в типі Люкс ламіноване класу Р1.

Вікно можна монтувати в дахи з кутом нахилу від 15° до 55°.

Для монтажу вікна - вилазу термоізоляційного призначені спеціальні ущільнюючі коміри типу ESW, EZW, EHW, які можна горизонтально поєднувати із стандартними вікнами.

До вікна - вилазу ми пропонуємо широку гаму внутрішніх аксесуарів.

додаткові аксесуариВЕРХІВКИ


Верхівки це вікна трикутної або арочної форми, що встановлюються над стандартними вікнами. Оригінальна форма, додаткове освітлення приміщення і цікава стилістика інтер'єру - це, безсумнівно, переваги встановлення таких вікон.
Вікна виготовляються глухими, обладнуються ламінованим низькоемісійним склопакетом Ro склопакета = 0,91 м 2/ oС Вт.
термін виконання 60 робочих днів

Розміри верхівок


Глухі вікна - арка FBL
Глухі вікна - трикутник FDL термін виконання замовлення 60 робочих днів

Вікна, які монтуються в сполученні ДУЕТ.


Додатковою пропозицією є обертальні вікна, що відкриваються або не відкриваються, які монтуються тільки в сполученні ДУЕТ. Це вікна, що монтуються в площині даху одне над другим (вертикально), сполученні коміром ДУЕТ. Таке сполучення значно покращує освітлення приміщення та збільшує поле зору. Виготовляються чотири типи вікон. Нижнє вікно в сполученні ДУЕТ, що відкривається, можна обладнати блокадою, яка не допускає повного відчинення вікна. o термін виконання вікон ДУЕТ - ЗО робочих днів

додаткові аксесуари


 термін виконання вікон ДУЕТ 30 робочих днів
НЕСТАНДАРТНІ РОЗМІРИ


Вікна нестандартних розмірів можуть виготовлятися двох типів: FTP, FTL, з урахуванням нижченаведених обмежень.


Відкривальні вікна:

а (шир.) = 50-134 (CM)

b (вис.) = 78-160 (см)

S макс (пл.вікна) = 1,6(м 2)


Глухі вікна:

а (шир.) = 40-134 (см)

b (вис.) = 40-200 (см)


Відхильно-обертальні вікна FK

Вікно-вилаз термоізоляційний FW в розмірах: 66x78,78x78,78x98,78x118 (см).

термін виконання замовлення 30 робочих днів


НЕСТАНДАРТНІ ФОРМИ


Вікна ФАКРО можуть мати довільну форму відповідно до побажань Клієнта. Такі вікна виготовляються одного типу - FTL, в невідкривальній версії.

термін виконання замовлення 60 робочих днівНЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ

Дахові вікна ФАКРО можуть бути виконані за формою, розміром вікна, шириною дерев'яних елементів до фасадних вікон.

 термін виконання замовлення 60 робочих днів.Спеціальні скло пакети.


Види нестандартних склопакетів, які встановлюються у вікна ФАКРО на індивідуальне замовлення.
Броньоване скло класу Р4


Складається з двох шарів скла, між якими міститься протизламна плівка.


Звукопоглинаюче скло


У значній мірі зменшує проникнення шуму до приміщення. Має хороші звукоізоляційні параметри. Коефіцієнт звукоізоляції Rw склопакета = 40 дБ.


Вікно із звукопоглинаючим склом має дві ущільнюючі прокладки, вентиляційною щілиною не обладнується.


Скло, яке не пропускає


UV-променів.


Завдяки застосуванню низькоемісійного шару та спеціальної плівки, що зменшує проникнення ультрафіолетових променів на 99%, дане скло:

- захищає від шкідливого впливу ультрафіолету,

- значно зменшує нагрівання приміщення влітку,

- має хороші термоізоляційні характеристики.Поглинаюче скло


Обмежує проникнення сонячних променів до приміщення. Це забарвлене скло, виготовляється у кольорах: коричневий, графітний, зелений,блакитний - для всіх типів вікон.


Рефлекторне скло


Відбиває сонячні промені. Ззовні діє як дзеркло. Виготовляється у кольорах: коричневий, графітний, зелений, блакитний, безбарвний - для всіх типів вікон.Орнаментне скло


Виготовлене за спеціальною технологією. Одна поверхня залишається гладкою, друга має симетричні або несиметричні візерунки з різними мотивами. Виготовляється для всіх типів вікон.


Нестандартне скло всіх типів виготовляється з негартованого скла.

термін виконання 3О робочих днів.


 
   
© Все права сохранены 2010 - 2017 Ейпекс Сайт створено в ВСТ