Качественный пиломатериал купить в Москве мебельный щит цена от производизводителя. Компания занимаеться продажей доски сосны и лиственных пород на рынке в Москве.
APEX
Фотогалерея
Багатоповерхова забудо...
Вхід на сайт

Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)           
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУСЬКЕ ШОСЕ, 2а, ТЕЛ. 0342-50-88-88
Зворотній дзвінок
 

bullet металочерепиця

bullet профнастил

bullet натуральна черепиця

bullet бітумна черепиця

bullet мансардні вікна

bullet водостічні системи

bullet покрівельні плівки

bullet теплозвукоізоляція

bullet аксесуари

bullet штакетник

bullet софіти

bullet вся продукція

 

Мансардні вікна Roto

Компанія «Ейпекс» пропонує вашій увазі продукцію всесвітньовідомого виробника мансардних вікон та віконної фурнітури компанії ROTO Frank AG та дахові вилази LUCARNO .

Мансардні вікна ROTO в Івано-Франківську мають ряд суттєвих переваг над аналогічними моделями поворотних вікон інших виробників.


Зверніть вашу увагу на наступне:


 • Конструктивні переваги:
  • Абсолютно всі моделі комплектуються додатковим вентиляційним клапаном, з пропускною здатністю до 40м3 за добу.
  • Подвійний контур ущільнення, а неодинарний, як у аналогічних моделях інших виробників. Це забезпечує надійну герметичність прилягання віконної рами до коробки.
  • Склопакет заповнений аргоном, а не повітрям, а тому зменшує тепловтрати приблизно вдвічі. Внутрішнє скло покрите шаром срібла, що також сприяє зберіганню тепла, відбиває інфрачервоне (теплове) проміння назад до приміщення. Як зовнішнє, так і внутрішнє скло є полірованим, а тому здається ідеально прозорим і не дає оптичних викривлень предметів.
  • Ручка розміщена внизу і має три фіксованих положення, «відчинено», «зачинено», та «безпечне провітрювання». В режимі «безпечного провітрювання» відкрити вікно ззовні неможливо, а тому ніхто не зможе проникнути крізь вікно в мансарду.
  • Повністю регульована фурнітура (завіси, кріплення коробки, тощо). Це дає можливість уникнути перекосів при монтажі а також в процесі експлуатації (з часом споруда в цілому і дах зокрема дає усадку і невеликі перекоси і мансардні вікна, як рухома конструкція може мати перекіс).
 • Маркетингові переваги:
  • Мансардні вікна ROTO виробляються в Німеччині , а не в Україні. По якості комплектуючих, лакових покриттів і добротності зборки не мають рівних ані в Україні , ані в Польщі чи Росії.
 • Комерційні переваги:
  • Ексклюзивна знижка на всю запропоновану вам продукцію.Принцип Roto :

Більше свободи. Більше комфорту.

 

Поворотне-відкидне вікно 847 H/K

Більше комфорту

Завдяки використанню фурнітури світового лідера, поворотне-відкидне вікно оснащене двома системами відкриття, керовані однією ручкою.

Відкидна позиція стулки – це безпечний і комфортний доступ до відкритого вікна. Стулка не потрапляє в приміщення і не виступає за межі віконних укосів. Вісь повороту стулки в ѕ висоти вікна гарантує ефективне провітрювання і дозволяє виглядати з відкритого вікна, стоячи в повний зріст. Безпеку користувача гарантує автоматична фіксація стулки в положенні для миття вікна, а притока свіжого повітря – дв о хступен ева вентиляційна щілина.

 

Низькоеміссійні 849N H/K

 

Мінімізація втрат тепла

Низькоеміссійні вікна Roto поєднують в собі продуману

технологію, оптимальну ізоляцію тепла і зручність обслуговування. Ідеальний коефіцієнт опору теплопередачі для всього вікна від Rо = 1,0 м2С/Вт* отримано завдяки використанню термоізоляційного блоку WD , а також двокамерному склопакету

заповненого криптоном з питомим коефіцієнтом опору теплопередачі Rс = 1,42 м2С/Вт*. Піролітічеськоє покриття на склі запобігає появі роси із зовнішнього боку вікна.

 

Захист від електросмогу

З усіх боків нас оточують високочастотні електромагнітні хвилі, що випромінюються різними телекомунікаційними технологіями. Термоізоляційне скління низкоэмисионного вікна, покрите шаром з благородних металів, додатково відображає до 90% всіх електромагнітних хвиль.

 

Звукоsзолюючі 846S H/K

 

Мансардні звукоизолирующие вікна 846S H/K WD

Це перші і поки єдині вікна на ринку з високими

показниками в найвищому IV-м акустичному класі

захисту. Іновационноє багатошарове скло з вбудованою звукоизолирующей плівкою, зменшує до 60% всіх зовнішніх звуків і шумів.

Термоізоляція

Додатково, Roto серійно оснащує свої звукоизолирующие вікна вбудованим термоізоляційним блоком ( WD ). Вживане у вікні загартоване скло характеризується не

тільки чудовою звукоізоляцією, але також і високим питомим коефіцієнтом опору теплопередачі Rс = 0,91 м2С/Вт*.

Інноваційний звукоизолирующий склопакет усередині заповнений безпечним для навколишнього середовища інертним газом - аргоном.

 

Aquaclear 845A H/K, що самоочищаються

Мансардне, що самоочищається

вікно „Aquaclear”

Підтримка в чистоті мансардних вікон Roto оснащених склопакетами „Aquaclear” не вимагає ніякого клопоту з Вашою

сторони. Щоденне сонячне випромінювання (ультрафиолет) випалює всі органічні нальоти із зовнішнього скла такого вікна, а під час дощу важ осад змивається водою, залишаючи вікно ідеально чистим.

Нанесений на зовнішнє скло діоксид титану, прискорює процес осушення зовнішнього скла, а також запобігає появі плям, потьоків і забруднень на склі вікна.

Чисто і тепло

Вікна „Aquaclear” серійно оснащені вбудованим термоізоляційним блоком ( WD ), поліпшуючим ізоляційні параметри вікна. Вживане у вікні термоізоляційне скло, крім всього іншого характеризируется ще і високим питомим коефіцієнтом опору теплопередачі R с = 0,91м2С/Вт*.

 

Мансардні вікна з блоком WD

WD – вбудований термоізоляційний блок

Як альтернативу постійним цінам, що ростуть, на електроенергію, Roto розробило унікальну систему спеціальної термічної ізоляції для мансардних вікон. Термоізоляційний блок WD встановлюється прямо на виробництві безпосередньо на раму вікна. Блок складається з виключно стійкого, міцного, еластичного і вспененного поліпропілену, що гарантує покращувану теплову ізоляцію (коефіцієнт Д : 0,4 W/м2K). У версії з термоізоляційним блоком

WD доступні всі поворотні відкидні вікна 84. H/K WD , а також вікна з піднятою віссю 735 H/K WD , вікна з центральною віссю 435 H/K WD RotoTronic , люки для виходу на дах WSA 847H/K WD і WDA 315 H/K WD .

 

Вікна з піднятою віссю 735 H/K

Унікальне рішення

Вікно з піднятою віссю – це єдине мансардне вікно, яке завдяки запатентованою фірмою Roto унікальній технологічній фурнітурі оснащено віссю повороту в ѕ висоти вікна. Відмітна особеность в розміщенні осі повороту у вікнах серії 73. порівняно з традиційними мансардними вікнами, дозволяє дістати вільний доступ до відкритого вікна. Всі функції вікна обслуговуються тільки однією ручкою. Висока якість - за доступну ціну! Вікна з піднятою віссю стоять не на багато дорожче, ніж традиційні, але пропонують набагато вище рівень комфорту і безпеки.

 

Вікно з центральною віссю повороту 435 H/K RotoTronic

RotoTronic – розумні вікна

Головним достоїнством вікон RotoTronic є можливість управління ними на відстані або за допомогою настінного вимикача (версія RotoTronic Е), або за допомогою пульта дистанційного керування (версія RotoTronic ЕF ). У стандартній комплектації кожного вікна RotoTronic є датчик дощивши, який автоматично спрацьовує у разі атмосферних опадів: дощивши або сніги. У механізмі управління вікном всі електричні з'єднання вже встановлені, що дозволяє управляти як зовнішніми електричними роллетами (230 V ), так і внутрішніми аксесуарами( 24 V ). Настінні вимикачі і пульт ДУ необхідно замовляти окремо.

 

Вікно з центральною віссю повороту 435 H/K

Традиційне вікно з центральною віссю повороту стулки

Це класичне вікно з віссю повороту в Ѕ висоти вікна. Вікна серії 435 ми особливо рекомендуємо як вікна вентиляційні або використовувані як додаткове джерело світла, встановлене на

великій висоті. Рекомендується використовувати такі вікна в коньковых комбінаціях, в комбінаціях декількох вікон, наприклад, як доповнення для вікон з піднятою віссю у верхньому ряду вікон. Традиційні вікна з ПВХ ідеально підходять для приміщень з підвищеною вологістю: кухнею і ванних кімнат. У стандартному

виконання вікна оснащені склопакетом Alpine Start із загартованим зовнішнім склом, коефіцієнт опору теплопередачі, яких R с = 0,91 м2С/Вт.

 

Покрівельний люк WSA 847 H/K

Безпечна евакуація

Люк WSA рекомендується для житлових приміщень. Активізовані на випадок небезпеки два пневматичні газові амортизатори відкидають стулку на 60°, відкриваючи, таким чином, евакуаційний вихід з висотою отвору - 1,20 м. Провітрювання відбувається або за допомогою двухступенчатой вентиляційної щілини або при відкритті стулки на 25°.

 

 

 

Фасадні вікна WFA 135 H/K

Твій будинок може бути незвичайним

Вікна, розміщені на фасадних з'єднаннях, дозволяють на

реалізацію індивідуальних варіантів забудови мансарди.

Об'єднують в собі властивості, як звичайних вікон, так і мансардних. Такого типу рішення завжди є елементом, що притягає до себе увагу, і додають особливий шарм для всього будинку. Використання таких рішень дає більше освітлювання і можливостей дизайну інтер'єру. Стандартна поперечна відвідна планка гарантує оптимальну протоку води і запобігає засміченню фасаду. Для такого типу вікон ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів.

 

 
   
© Все права сохранены 2010 - 2017 Ейпекс Сайт створено в ВСТ