Качественный пиломатериал купить в Москве мебельный щит цена от производизводителя. Компания занимаеться продажей доски сосны и лиственных пород на рынке в Москве.
APEX
02 червня 2017
Паркан з металевих штахет - популярний вид сучасних огороджень, на який завжди приємно дивитися! Штахетник не затіняє територію, створює відчуття простору. Надійність, довгий термін служби, легкість монтажу – основні якості металевого штахетника. Конструкція паркану з металевого штахетника має хорошу жорсткість, а також міцність завдяки профілірованій поверхні штахетин.
16 червня 2016
ФОРМУВАННЯ ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ! На даний час наша компанія динамічно розвивається і активно формує дилерську мережу на території України. Наші партнери отримають максимально вигідні умови на території свого регіону. Переваги співпраці з нами: - конкурентний продукт на ринку металочерепиці та профнастилу -дилерські ціни -постійна наявність товару -акції та спецпропозиції -рекламна продукція -резервування товару -бонуси по результатах роботи З НАМИ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ!!
15 червня 2016
РОЗШИРЕННЯ АСОРТИМЕНТУ!Шановні клієнти! В асортимент продукції компанії "ЕЙПЕКС" добавлено металочерепицю "ЕЛІТ" з оригінальною хвилею та відмінними якісними характеристиками, а також два вида металопрофілю Т-45 та Т-57. Для додаткової інформації телефонуйте за телефонами вказаними на сайті.
Фотогалерея
Приватна забудова
Вхід на сайт

Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)           
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУСЬКЕ ШОСЕ, 2а, ТЕЛ. 0342-50-88-88
Зворотній дзвінок
 

bullet металочерепиця

bullet профнастил

bullet натуральна черепиця

bullet бітумна черепиця

bullet мансардні вікна

bullet водостічні системи

bullet покрівельні плівки

bullet теплозвукоізоляція

bullet аксесуари

bullet штакетник

bullet софіти

bullet вся продукція

 
Карта сайту

  • Задати запитання
  • Контакти
  • Головна сторінка
   
© Все права сохранены 2010 - 2017 Ейпекс Сайт створено в ВСТ