Качественный пиломатериал купить в Москве мебельный щит цена от производизводителя. Компания занимаеться продажей доски сосны и лиственных пород на рынке в Москве.
APEX
Фотогалерея
Багатоповерхова забудо...
Вхід на сайт

Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)           
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУСЬКЕ ШОСЕ, 2а, ТЕЛ. 0342-50-88-88
Зворотній дзвінок
 

bullet металочерепиця

bullet профнастил

bullet натуральна черепиця

bullet бітумна черепиця

bullet мансардні вікна

bullet водостічні системи

bullet покрівельні плівки

bullet теплозвукоізоляція

bullet аксесуари

bullet штакетник

bullet софіти

bullet вся продукція

 

Пластикові водосточні системи

Водостічна система Profil®


Підприємство по виробництву водостічних систем із ПВХ Profil було засноване в 1982 р. Сьогодні це сучасна фабрика, яка займається продажем своєї продукції на всій території Польщі, України, Росії та Білорусії.

Водостічні системи Profil® призначені для відводу води з покрівлі будівель будь-якого архітектурного планування. Елементи та деталі системи виготовлені з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу а також його стійкість до УФ випромінювання. А придбати такі пластикові водосточні системи в Івано-Франківську можна в команії Ейпекс.


Водостічні системи PROFiL® 90, PROFiL® 130 призначені для відводу води з покрівлі будівлі загальною площею 70 і 110 м.кв. відповідно, при використанні однієї труби. Якщо площа покрівлі більша вказаної, то необхідно збільшити кількість водостічних труб або зменшити їх розміщення. Вказані величини являються результатом спеціальних розрахунків, в яких була врахована інтенсивність атмосферних опадів, що дорівнює 75 мм в год.Опис продукту

Водостічні системи Профіл призначені для організованого відведення  дощової і талої води з дахів житлових будинків, промислових будівель, сільськогосподарських і присадибних споруд.

Типоразмеры :

  • жолоб 130 мм з водостічною трубою 100 мм
  • жолоб 90 мм з водостічною трубою 75 мм

 Водостічна система Профіл виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Система бездоганно витримує екстремальні навантаження  у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду зимою. Водостоки можуть використовуватися в діапазоні температур від -50 до +60 град.

Водостічні системи стійкі до атмосферних осідань, що містять кислоти, соли і активні хімічні елементи. Спеціальні компоненти забезпечують захист водостоку від ультрафіолетового випромінювання. Додавання фарбника  безпосередньо в матеріал сприяє збереженню кольору системи впродовж всього терміну експлуатації.

Спеціальна форма жолоба перешкоджає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостоку. Герметичність системи забезпечується гумовими ущільнювачами, які чудово справляються з лінійним розширенням при температурних коливаннях.

 Для даної системи характерним є швидкий і легкий монтаж системи, що не вимагає додаткових матеріалів і спеціальних інструментів.

Водостічні системи Профіл проводяться згідно встановленим нормам з довкілля охорони і не містять шкідливих для здоров'я людини елементів.

Якість водостічних систем Профіл відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO


 Водостічні системи Profil® існують в трьох кольорах RAL : білий, коричневий, цегляний.

Переваги водостічних систем PROFIL®

  • зручність і простота монтажу 
  • стійкість до дії негативних зовнішніх чинників 
  • несхильність корозії - стійкість забарвлення елементів конструкції до дії ультрафіолетових випромінювань впродовж всього терміну служби 
  • безшумність під час дощу

Сучасний естетичний дизайн водостоків Profil відмінно узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще ефектнішим і привабливішим.

Забороняється монтаж водостічних систем при температурі нижче 5 ˚С.

Система водостічних труб не може накопичувати сніг, який сповзає з покрівлі. Система Profil® 130 ефективно відводить воду з поверхні 110 м.кв. , а система Profil 90 – 70 кв.м (поверхні покрівлі)

Необхідною умовою правильного монтажу є використання виключно елементів виробництва компанії PROFIL®, які позначені фірмовим знаком

C:\temp\profil_elements.jpgМонтаж водостічної системи Profil® :

1.  Тримачі жолоба (018/118) вмонтовуються на дерев'яній конструкції даху. До монтажу визначається кут нахилу жолоба у напрямі точок зливу дощової води через воронку . Величина нахилу складає 3- 5 мм на 1 погонний метр жолоба.

2. C:\temp\профіл\2.jpg Тримачі жолоба (018/118) розміщуються на однаковій відстані один від одного, що не перевищує 50 см див.

3. C:\temp\профіл\3.jpg Пластмасові утримувачі (014/114) кріпляться до лобової дошки. Спосіб монтажу пластмасових утримувачів див. в пункті №1.

4. C:\temp\профіл\4.jpg Після установки пластмасові утримувачі фіксуються третім шурупом в один з циліндрових отворів.

5. C:\temp\профіл\5.jpg Частини жолоба, призначені для кріплення на даху, відрізуються за допомогою пили з дрібними зубами. Зріз виконується паралельно профілю жолоба з урахуванням довжини зазору, необхідного для монтажу жолоба.

6. C:\temp\профіл\6.jpg Кінці жолоба, що обрізають, зачищаються напилком або наждачним папером.

7. C:\temp\профіл\7.jpg Отвір під прохідною воронкою вирізується ножицями по металу, після чого зачищаються напильникомили наждачним папером. Діаметр отвору повинен бути більше внутрішнього діаметру воронки .

8. C:\temp\профіл\8.jpg Воронка (007/107) кріпиться так, щоб її вісь точно співпадала з віссю вирізаного отвору в жолобі. Тримачі жолоба, між якими кріпиться прохдіна воронка , знаходяться на відстані не більше 50 см один від одного.

9. C:\temp\профіл\9.jpg Ліва ( 007L ) і ( 007L ) воронка вмонтовуються подібно ливнеприемнику прохідному (007), при цьому її клямки повинні прилягати до утримувача жолоба.

10. C:\temp\профіл\10.jpg З'єднувач жолоба вмонтовується між тримачами. Між торцями жолоба залишається відстань 3- 6 см, компенсуюче лінійне розширення жолоба.

11. C:\temp\профіл\11.jpg Заглушка накладається на відкритий торець жолоба після попереднього змащування прокладки ущільнювача.

12. C:\temp\профіл\12.jpg Максимальна відстань між заглушкою і тримачем жолоба складає 20 см.

13. C:\temp\профіл\13.jpg Поворотний кут кріпиться між двома крайніми тримачами. Відстань між тримачами і поворотом лобової дошки не повинна перевищувати 20 см.

14. C:\temp\профіл\14.jpg Водостічна труба кріпиться до стіни будівлі за допомогою утримувачів труби (019А/В/С). Вид тримачів визначається товщиною теплоізоляційного шару стіни. Тримачі труби розміщуються рівномірно один від одного на відстані - 2 м при висоті будівлі до 10 м і 1,5 м - більше 10 м.

15. C:\temp\профіл\15.jpg Дощова вода може відводитися за допомогою коліна.


16. C:\temp\профіл\16.jpg При організованому відведенні дощової води труба закінчується зливовим колодязем (120В/120Р). 
Перед зливовим колодязем рекомендується застосування ревізії (012/112).

17. C:\temp\профіл\17.jpg Після монтажних робіт рекомендується візуально перевірити розміщення системи з погляду напряму ухилів відведення дощової води. Жолоб кріпиться так, щоб лінія продовження поверхні даху співпадала із зовнішнім краєм жолоба.

18. Для кріплення елементів водостічної системи використовуються шурупи, призначені для дерев'яних конструкцій з плоскою оцинкованою головкою d = 5 x 40.Водостічна система Plastmo була створена більш ніж 40 років тому в Данії. Система дощових стоків Plastmo постійно удосконалюється, у даний час є найбільше якісно спроектованому і пристосованою до суворого і дуже мінливому кліматові країн Скандинавії і Центральної Європи системою. Лотки, водостоки й всі інші елементи системи виконані з термопластичного ПВХ. Система може правильно працювати

при змінах температур зовнішнього повітря в межах від -50°С до +50°С! Завдяки цим властивостям можна улаштувати систему водостоків практично на кожнім даху, незалежно від форми, конструкції і віку будинку. Прекрасна універсальність виконання нестандартних елементів дозволяє улаштувати систему водовідводу навіть на круглих дахах.

Спеціальна форма крайки лотка, захищена патентом, гарантує стабільність і твердість лотка. Лоток Plastmo не є одинарним продуктом. Це точно продуманих і перевірена в екстремальних умовах система, що утворить одне ціле. Для з'єднання елементів застосовується спеціальний клей, що „розплавляє" крайки елементів, що з'єднуються. Таким чином, створюється найбільш міцне і найбільш щільне з'єднання. Перелік елементів, які варто з'єднувати клеєм, а також таких елементів, що ні в якому разі не можна склеювати, приводиться в докладних інструкціях з монтажу, доступних за бажанням у продавця.

Кожен матеріал має свій показник теплового розширення. Матеріал, з якого виконані елементи системи, також має визначене теплове розширення. Матеріал „звужується" або „розширюється" під впливом змін температури. У системі Plastmo мається кілька елементів, що компенсують ця прекрасна якість пластмас. Належне вивчення і застосування цих елементів буде сприяти тому, що Ви одержите продукт найвищої світової якості. Ми завжди готові допомогти Вам підібрати необхідні елементи системи, щоб задовольнити Ваші чекання.

Чому саме “Plastmo” ?


На закінчення хочемо відзначити, що усе, що робить фірма Plastmo знаходиться в тісній гармонії з навколишнім середовищем. Виробничий процес відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001 і ISO 14001. Ніяка інша водостічна система в нашій країні не піддавалася настільки високим вимогам на якість продукції й охорону навколишнього середовища, як наша система. Зрозуміло, ми маємо всі інші документи, що стосуються допуску до застосування в будівництві, тобто технічну апробацію ITB, гігієнічний сертифікат PZH і міжнародні сертифікати.


2.2.1 Plastmo

Підбираючи розмір лотка для заданої поверхні покрівлі необхідно врахувати:

- ефективну поверхню даху (Е), з якої необхідно відводити воду;

- місце розташування зливних труб по відношеннюдо будівлі.

Розраховані поверхні для водовідводу вказані в м.кв. при інтенсивності опадів 75 мм/год

Водостічні лотки

Зливні труби

100
мм

100
мм

100
мм

100
мм

100
мм

100
ммРозташування зливної труби

м.кв. поверхні для водовідведення


177

235

380

217

355

614


111

147

238

166

273

471


89

118

190

149

245

423

Монтаж лотків:
Пластикові кронштейни монтуються до вітрової дошки через кожні 60 см (макс.). З допомогою шнурка визначити кут нахилу в напрямку зливної труби (приблизно 2 см на 10 погонних метрів лотка).

Універсальний кронштейн необхідно монтувати до конструкції даху через кожні 60 см (макс.).

Монтаж лотків:
Підігріти кінці обох лотків, що монтуються в воронку, і зробити капельники.

Встановити жолоба у воронці і кронштейнах. На темперетатурній шкалі всередині воронки встановити кінці жолобів, у відповідноств з температурою навколишнього середовища на день монтажа. Ни використовувати клей.

Сполучення лотків:
На місце сполучення лотків нанести 4 полоски клею шириною 0,5 см кожна.

Через натуральне розширення лотків, сполучення монтується мін. 10 см від кронштейна. Місце сполучення лотків заповнити клейом.
1 Жолоб plastmo Стандартна довжина 2, 3, 4. 6 м.

2 Воронка На переході до жолобу. Встановлюється на жолоб довжиною до 18м.

3 Нахилена воронка Регульована. Вперед – назад під БУДЬ-ЯКИМ кутом. Використовується, коли жолоб вбудовано в карниз.

4 Розширювальна воронка Встановлюється, коли жолоби проходять по всьому периметру будинку і коли довжина жолобів перевишшує 18 м.

5 Нахилена розширювальна воронка 450, 600 та 750. Для використання в будинках з вбудовними жолобами, коли жолоби проходять по всьому периметру будинку і коли довжина жолобів перевишшує 18 м.

6 З’єднувальний елемент Для з’єднання жолобів.

7 Заглушка Може використовуватись на обох кінцях жолоба.

8 Зовнішній кут 90°

9 Внутрішній кут 90°

10 Розширювальний елемент Встановлюється, коли довжина желобів більш ніж 18 м і відстань між кутами більше 8 м.

11 Кронштейн для жолоба, дуже довгий Длина 370 мм. Гальванизированная и окрашенная сталь.

12 Кронштейн для жолоба, довгий Длина 315 мм. Гальванизированная и окрашенная сталь.

13 Кронштейн для жолоба, короткий Довжина 190 мм. Гальванізована та покрашена сталь.

14 Кронштейн для жолоба, дуже короткий Довжина 39 мм. Для використання на вертикальних карнізах. Гальванізована та покрашена сталь.

15 Кронштейн пластиковий № 10 и № 11. Для використання на вертикальних карнізах.

16 Клин 180/270. Для пластикових кронштейнів №10 и №11. Використовується для нахилених карнизів.

17 Труба Стандартна довжина 2, 3, 4, 6 м.

18 Коліно 45°, 60°, 75°

19 Перехідний елемент для водозбірника З’єднує трубу з кришкою водозбірника.

20 Кришка водозбірника 150 мм. Для цементного водозбірника.

21 Кришка водозбірника 130 мм. Для водозбірника з ПВХ.

22 З’єднувач труб

Для з’єднання труб і для встановлення труби безпосередньо на воронку.

23 Розгалуження 45°, 60°, 75°.

24 Накінечник Використовується , коли труба не може бути з’єднана з колектором.

25 Відвід для бочки Використовується для збора дощової води.

26 Відвід для бочки з трубкою Використовується для збора дощової води.

27 Перехідник для відвідного ланцюга Для воронки з трубою 75 мм. Відстань між будинком та відвідним ланцюгом має бути мінімум один метр.

28 Хомут для труб, пластиковий 75 мм и 90 мм. Дві шт. в комплекті. Інструкція по встановленню додається.

29 Хомут для труб, металічний Для труб 75 мм, 90 мм и 110 мм. Гальванізована та покрашена сталь. Встановлюється з інтервалами приблизно 2 м.

30 Хомут для труб, металічний Для труб 75 мм, 90 мм і 110 мм. Гальванизована та покрашена сталь. Встановлюється з інтервалами приблизно 2 м.

31 Стопорне кільце Встановлюється над верхнім хомутом для труб, метал.

32 Решітка для лиштви Використовується для затримки листя та крупного мусора.

33 Клей для желоба Тюбик 150 мл.

34 Труба з розширенням (2 м)

35 Перехідний елемент для водостока, прямий

36 Труба колектора

37 Накінечник

38 Перехідний елемент для водозбірника з 2-х частин. Регульований

 
   
© Все права сохранены 2010 - 2017 Ейпекс Сайт створено в ВСТ